PIPEMONT s.r.o., Moravní 958, 765 02 Otrokovice

+420 733 485 345, +420 603 757 375 info@pipemont.cz

O nás

[parallax-scroll id="150"]

 

PIPEMONT s.r.o. je montážní, projektová a dodavatelská společnost působící v investiční výstavbě na českém trhu od roku 2015. Provádíme komplexní dodávky technologií a zařízení. Zejména v oboru tepelné energetiky, ústředního vytápění, zdravotně technických instalací a plynoinstalací.
Zakladatelé společnosti navázali na zkušenosti z návrhu, projektování a realizace velkých investičních celků.
Základní filozofií společnosti je, aby v oborech, v nichž působí, uplatňovala princip individuálního přístupu k  potřebám zákazníka a navrhla mu optimální řešení předmětného úkolu.

projekt

Příprava a vypracování všech stupňů projektové dokumentace. Hlavní projektová činnost v oborech tepelné energetiky, ústředního vytápění, zdravotně technických instalací a plynoinstalací.

příprava

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Bezplatné poradenství a zhotovení cenové nabídky je samozřejmostí. Náš tým pracovníků je Vám v době realizace kdykoliv k dispozici.

realizace

Zajistíme komplexní dodávku a montáž instalačního materiálu od renomovaných výrobců. Kvalifikovaní zaměstnanci jsou proškoleni a provádí montáž dle platných norem a technologických postupů.

servis

Provádíme záruční i pozáruční servis zdrojů tepla, topných systémů a rozvodů zdravotně technických instalací vč. potřebných revizních zkoušek, s použitím originálních náhradních dílů autorizovaných servisů.